Globus Lighting

Globus Lighting to spółka firmy Globus tworząca narzędzia dla przemysłu od ponad 100 lat. Jest ona polskim producentem oświetlenia LED, który oferuje nowoczesne i inteligentne systemy oświetleniowe LED. Firma posiada własny dział Badań i Rozwoju, dzięki czemu może stale rozwijać i testować własne produkty.

Jako producent oświetlenia przemysłowego i specjalistycznego Globus Lighting oferuje klientom indywidualne podejście i nowoczesne rozwiązania oświetleniowe. Parametry produktów są modyfikowane tak, aby jak najbardziej odpowiadały potrzebom klientów.

Tworzone oświetlenie LEDowe przez Globus Lighting jest najwyższej jakości i pozwala na zaoszczędzenie energii elektrycznej nawet do 70%.

Globus Lighting jest polskim producent oświetlenia LED, który wywodzi się z firmy o długiej tradycji. Tworzy oprawy LED w zakładach na terenie całej Polski. Globus Lighting to nie tylko projektowanie oprawy LED, ale przede wszystkim zintegrowane systemy oświetleniowe. Ich najnowszej generacji rozwiązania nie kończą się na wykorzystywaniu oświetlenia LED, które są zarówno wydajne, jak i oszczędne. Rozwiązania oświetleniowe, które tworzą dostosowują się do warunków otoczenia dzięki czujnikom ruchu i sterowaniu oświetleniem. Podczas audytów, które wykonują zwracają uwagę na charakterystykę pomieszczenia oraz rodzaj prac w nim wykonywanych, wskazują drogę do poprawy komfortu pracowników przy równoczesnym obniżaniu kosztów związanych z oświetleniem LED.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu oraz na stronę internetową.

 

Adres: Ul. Krasińskiego 15a / 3, Wrocław 50-449

Telefon:  +48 537 119 116

WWW: http://www.globuslighting.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *