Usługi motoryzacyjne

Auto Elektro

Auto Elektro to serwis motoryzacyjny mogący pochwalić się ponad kilkunastoletnią historią. Od początku prowadzenia swojej działalności firma zajmuje się regeneracją, naprawą oraz sprzedażą alternatorów i rozruszników samochodowych. Pracownicy warsztatu posiadają doświadczenie oraz umiejętności, które pozwalają na świadczenie najbardziej profesjonalnych usług. Każdy klient może liczyć na rzetelną obsługę oraz konkurencyjne warunki cenowe. Oferta regeneracji i naprawy • Czytaj więcej »


Argrent

Argrent to wypożyczalnia mająca swoją główną siedzibę w Bydgoszczy, oferująca wysokiej jakości samochody w konkurencyjnej cenie.


Paracross

Paracross oferuje możliwość wyjazdu do pracy kierowcy CE do Anglii. Ciekawe i długoterminowe kontrakty, które proponujemy umożliwiają wygodną pracę i szansę zarobienia większych pieniędzy. Zapraszamy zainteresowanych do sprawdzenia oferty firmy Paracross. Wyjazd zagranicę może być wyzwaniem, jednak dzięki rozplanowanym odpowiednio zmianom pracy, wszyscy kierowcy CE mogą swobodnie podróżować do domu i odwiedzać rodziny. Zachęcamy do • Czytaj więcej »


BySteam – czyszczenie tapicerki

BySteam oferuje profesjonalne usługi czyszczenia parą wodą. Myjnie parowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych myjni samochodowych. Są ekologiczne i skuteczne. Dzięki użyciu jedynie wody do wytworzenia skutecznie działającego środka czyszczącego tj. pary wodnej czyszczenie parowe jest w stu procentach bezpieczne – z tego powodu zaleca się jego stosowanie przez osoby posiadające dzieci oraz te, które • Czytaj więcej »