Usługi medyczne

Paragona

Paragona to międzynarodowa firma oferująca kompleksowy pakiet usług związany z transferami zawodowymi w obrębie sektora medycznego.


Pielęgniarka Jadwiga Urban

Pielęgniarka Jadwiga Urban oferuje wsparcie doświadczonej specjalistki dla osób, które chcą skorzystać z dodatkowej opieki nad chorym pacjentem. Dzięki możliwości wykonania potrzebnych zabiegów medycznych w sposób profesjonalny osoba zlecająca zabiegi ma pewność, że pacjent zostaje powierzony w dobre ręce. Pielęgniarka w czasie wizyty domowej może wykonać takie zabiegi medyczne jak: zastrzyki dożylne i domięśniowe podłączenie • Czytaj więcej »


Dental4You

Dental4You to nietypowy gabinet stomatologiczny, który poza kompleksowymi usługami stomatologicznymi oferuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Krakowie. Za pomocą nieskomplikowanego zabiegu wypełniania  zmarszczek możesz odmłodzić swoją twarz o kilka lat, sprawić że będzie ona bardziej promienna i świeża. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Dental4You, a szczególnie z tą odnośnie wypełniania zmarszczek • Czytaj więcej »


Nasz Gabinet Kielce

Alkoholizm to ciężka choroba, z którą zmaga się setki Polaków. Nie pozwól aby uzależnienie zdominowało twoją egzystencje. Nasz Gabinet Kielce to specjalistyczna placówka, która może ci znacznie pomóc w walce z tym ciężkim nawykiem. Nasz Gabinet Kielce szczególnie poleca uzależnionym metodę esperal, która skutecznie zniechęca do zażywania używek. Substancja wszczepiona pod skórę spowoduje, że osoba • Czytaj więcej »


BiuroweArtykuły.pl

Sklep internetowy BiuroweAtykuły.pl zapewnia wyposażenie biur w niezbędne materiały i akcesoria biurowe. Obszar jego działalności to cała Polska. Ich profesjonalny biuroserwis charakteryzuje się zróżnicowanym asortymentem, który tworzą wysokiej jakości produkty. Pozwalają one na stworzenie komfortowego miejsca pracy. Dzięki ofercie BiuroweArtykuły.pl pracownicy biur mogą lepiej zorganizować swoją pracę, a także zadbać o odpowiedni komfort pracy. Nazwa • Czytaj więcej »


Groszki

Szkoła rodzenia Groszki z Krakowa zaprasza do uczestnictwa w zajęciach dedykowanych kobietom w ciąży oraz młodym rodzicom. Dzięki naszym kursom dobrze przygotujesz do spotkania ze swoim dzieckiem – przygotujemy cię do tego w jaki sposób oddychać, jak opiekować się noworodkiem, podamy istotne informacje na temat zajmowania się dzieckiem w pierwszym miesiącach jego życia. Skorzystaj z • Czytaj więcej »


Joker

Firma komputerowa Joker, dostarcza swoim klientom profesjonalną obsługę z zakresu naprawy komputerów stacjonarnych laptopów i notebooków. Od piętnastu lat poszerzamy swoją wiedzę, aby nasze usługi były coraz lepsze, a współpraca kończyła się satysfakcją. Przez ten czas zdobyliśmy uznanie wielu osób i firm z różnych sektorów. Joker zajmuje się także składaniem i konfiguracją sprzętu na sprzedaż. • Czytaj więcej »


Optimum

Skorzystaj z oferty firmy Optimum i wybierz najlepsze dla siebie sprzęty medyczne, aby wyposażyć gabinet okulistyczny. Nasza firma specjalizuje się w proponowaniu firmom najlepszej jakości usług w atrakcyjnych cenach. Obecnie trudno już wyobrazić sobie nowoczesny gabinet okulistyczny bez rzutnika optotypów – pozwól sobie na zakup nowoczesnego sprzętu i sprawdź naszą ofertę tych sprzętów. Oferujemy także • Czytaj więcej »


Mandala

W ośrodku leczenia uzależnień Mandala pomoc znajdą wszystkie osoby uzależnione. Oferujemy pomoc w walce z uzależnieniami od substancji psychotropowych i innych rzeczy, np. hazardu. Specjalizujemy się w pomocy osobom, które samodzielnie nie są w stanie pokonać nałogu. Wybierając prywatny ośrodek leczenia uzależnień pacjenci mają możliwość skorzystania z wszechstronnej pomocy jaką zapewniają profesjonaliści. Dla naszych pacjentów oferujemy • Czytaj więcej »


Domator

Firma Domator Kraków zapewnia profesjonalną obsługę nieruchomości klientów. Jeżeli zależy ci na tym, aby w skuteczny sposób firma podeszła do kwestii zarządzania nieruchomości i starała się podwyższać jakość twojego domu – wybierz profesjonalistów. Domator od wielu lat zapewnia swoim klientom doskonałą jakość – dzięki nam masz pewność, że twoja nieruchomość będzie sprawnie zarządzana. Dane firmy: • Czytaj więcej »