Ośrodek szkolenia kierowców Aster

Szkoła jazdy Aster z Gdańska zaprasza wszystkich zainteresowanych kursem na prawo jazdy. Aster gwarantuje komfortowe warunki nauki, pod okiem Pawła Filiksa który odpowiada za przeprowadzenie wykładów i zajęć praktycznych. Jednak te drugie realizowane są także przez innych naszych instruktorów.

W OSK Aster przejdziesz kompletne przygotowanie do egzaminu państwowego bez zbędnego stresu. Kadra instruktorów szkoły jazdy Aster cechuje się indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Tempo nauki dostosowywane jest do możliwości osoby przygotowującej się do egzaminu tak, aby każdy czuł się wystarczająco pewnie przystępując do niego. Ponadto oferowane kursy przez Aster są w trzech różnych wariantach:

  • podstawowy,
  • rozszerzony,
  • przyśpieszony.

Każdy z nich umożliwia dokładne opanowanie wiedzy i umiejętności z zakresu prawa jazdy. Skuteczność naszych metod nauki jazdy potwierdza wysoka zdawalność egzaminów państwowych przez kursantów która wynosi 70%  przy pierwszym podejściu.

Dla osób, które nie czują się wystarczająco pewnie na siedzeniu kierowcy w samochodzie, proponujemy jady doszkalające w promocyjnej cenie.

 

Nazwa Ośrodek szkolenia kierowców Aster
adres: ul. Podwale Staromiejskie 51/52
poczta: 80-845
miejscowość: Gdańsk
strona: http://oskaster.pl
adres e-mail: biuro@oskaster.pl

Comments are closed here.